Sistemler

Eleva S Line®

ELEVA S LINE® firma tarafından tasarlanan, tüm ticari binalarda, insan ve yük için kullanıma uygun (ISO 4190 / Class II), yüksek hız ve yüksek trafikli, her türlü özel gereksinim içeren projelerde ve şartnamelerde kullanılabilen 320 kg. ile 3.000 kg arası tüm kapasitelerde çözüm oluşturabilen makina dairesiz asansör serisidir.

Daha fazla detay için tıklayın

Eleva E Line®

ELEVA E LINE® firma tarafından tasarlanan, konut binalarında insan kullanımına uygun (ISO 4190 / Class I), 320 kg. ile 1.275 kg arası tüm kapasitelerde çözüm oluşturabilen makina dairesiz asansör serisidir.

Daha fazla detay için tıklayın

Eleva Q Line®

ELEVA Q LINE® firma tarafından tasarlanan, fabrikalar, depolar ve lojistik merkezlerinde yük taşınmasına uygun ( ISO 4190 / Class IV), 3.000 kg. ile 7.000 kg arası, yüksek trafik ve yüksek kullanım gereksininmerindeki tüm kapasitelerde çözüm oluşturabilen makina dairesiz asansör serisidir.

Daha fazla detay için tıklayın

Eleva C Line®

C’nin “Customized – Özelleştirilmiş” anlamına geldiği ELEVA C LINE® asansör sistemleri, terzi işi kişiye özel her türlü isteği yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Projenize mükemmel uyum sağlayan benzersiz tasarıma sahip asansörleri müşterilerimiz EVA® ekibi ile birlikte bulabilirler. EVA®‘nın esas hedefi, projenize gerekli değer ve estetiği sağlayarak tüm ihtiyaçlarınızı ve vizyonlarınızı hayata geçirmektir.

Daha fazla detay için tıklayın

Evamobile®

EVAMOBILE® caddelerden otoparklara, rampa gerektirmeden, kolay erişim sağlamak amacıyla, 8.000 kg’a kadar olan yükleri taşımak için tasarlanmış hidrolik asansör sistemidir. EVAMOBILE® asansör sistemleri, optimum kuyu ölçüleri gerektirmekte ve alan tasarrufu sağlamaktadır.

.
.
.

Daha fazla detay için tıklayın

Evalution®

EVALUTION® dar asansör kuyuları, düşük son kat ve düşük kuyu dibi ölçüleri içerem mevcut binalara uygulanmak üzere tasarlanmış yeni makine dairesiz sistemidir.

.
.

.
.
.
.

Daha fazla detay için tıklayın