Komponentler

Evaline Kabinler

‘Yeni Evaline serisi kabin modelleri yüksek performanslı malzemeler ve özel tasarımlar ile biraraya getirilmiştir. Geniş seçenek imkanları, montaj kolaylığı ve yenilikçi tasarımlar birarada sunulmaktadır.

Daha fazla detay için tıklayın

Evaline Karkaslar

EVA, Elektrikli veya Hidrolik asansörler için farklı uygulamalara ve yerleşimlere uygun konfigürasyonlara izin veren çok çeşitli standart veya özel Kabin ve Karşı Ağırlık Karkasları üretmektedir.

Daha fazla detay için tıklayın

Otomatik Kapılar

EVA, dünya çapında tanınan Wittur ve Fermator Otomatik Asansör kapılarını üretir ve ticaretini yapar. Tedarik edilen kapılar, düşük, orta ve ağır trafik yük asansörleri, konut için kullanım, ofisler, havaalanları, oteller ve kamu binalarında tüm dünya çapında kullanılmaktadır.

Daha fazla detay için tıklayın

Savera Kılavuz Raylar

Savera tarafından üretilen Asansör Kılavuz Rayları ISO 7465 Standardına uygun olarak üretilmektedir. Super serisi asansör kılavuz rayları 1.60 m/s (İşlenmiş), Extra serisi ise 1.60 m/s’den 4.00 m/s’ye kadar beyan hızı olan asansörlerde kullanılmalıdır. Star ve Star Plus serisi ise kılavuz rayları ise 4.00 m/s’den 20 m/s’ye kadar beyan hızı asansörlere kadar kulanımı mümkündür.

Daha fazla detay için tıklayın

Oleo Hidrolik Tamponlar

Oleo tamponları zorlu mühendislik standartlarına göre tasarlanmış ve üretilmiştir aynı zamanda evrensel olarak onaylanmış ve küresel olarak da sertifikalandırılmıştır. Oleo tamponları benzerlerine kıyasla daha küçüktür ve birçok alternatif üründen çok daha hafiftir ayrıca lojistik maliyetini azaltan, zamandan tasarruf sağlayan ve kurulum sırasında hata riskini azaltan yağ dolu şekilde temin edilebilirler.

Daha fazla detay için tıklayın

SLC Hız Regülatörleri

Luezareco (SLC) Hız Regülatörleri, zorlu mühendislik standartlarına göre tasarlanmış ve üretilmiştir aynı zamanda 2014/33/EC Asansör Direktifi ve EN 81.20/50 Standartlarına uygundur.

Daha fazla detay için tıklayın

SLC Kaymalı Frenler

Luezareco (SLC) Frenler, zorlu mühendislik standartlarına göre tasarlanmış ve üretilmiştir aynı zamanda 2014/33/EC Asansör Direktifi ve EN 81.20/50 Standartlarına uygundur.

Daha fazla detay için tıklayın

kumanda Sistemleri

Yeni bina veya modernizasyon projeleri için tasarlanmış elektrik sistemleri, tipik olarak CAN Bus’a bağlantı için önceden kablolanmış, kat ve kabin kasetleri ile birlikte komple hazır şekilde temin edilmektedir. Eksiksiz ‘tak ve çalıştır’ kablo tesisatı, kuyu boyutlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Daha fazla detay için tıklayın

Dişlisiz Makineler

Dünya çapında tanınan Ziehl-Abegg ve Sicor Dişlisiz Makineleri, asansör sistemleri veya EVA tarafından sağlanan bileşenlerle birlikte kullanılır. Tedarik edilen Dişlisiz Makineler, düşük, orta ve yoğun trafikli yük asansörleri, konut içi kullanım, ofisler, havaalanları, oteller ve kamu binaları için dünya çapında kullanılmaktadır.

Daha fazla detay için tıklayın