Evaline KabinlerEvaline KapılarDişlisiz MakinelerSavera Kılavuz RaylarOleo Hidrolik TamponlarSLC Hız RegületörleriSLC Kaymalı FrenlerKumanda Sistemleri

Evaline KabinlerOtomatik KapılarDişlisiz MakinelerSavera Kılavuz RaylarOleo Hidrolik TamponlarSLC Hız RegülatörleriSLC Kaymalı FrenlerKumanda Sistemleri

Tam Ekran

Sistemler

Eleva S Line®

ELEVA S LINE® firma tarafından tasarlanan, tüm ticari binalarda, insan ve yük için kullanıma uygun ( ISO 4190 / Class II), yüksek hız ve yüksek trafikli, her türlü özel gereksinim içeren projelerde ve şartnamelerde kullanılabilen 320 kg. ile 3.000 kg arası tüm kapasitelerde çözüm oluşturabilen makina dairesiz asansör serisidir.

Devamını okumak için dokunun

Eleva E Line®

ELEVA E LINE® firma tarafından tasarlanan, konut binalarında insan kullanımına uygun ( ISO 4190 / Class I), 320 kg. ile 1.275 kg arası tüm kapasitelerde çözüm oluşturabilen makina dairesiz asansör serisidir.

Devamını okumak için dokunun

Eleva Q Line®

ELEVA Q LINE® firma tarafından tasarlanan, fabrikalar, depolar ve lojistik merkezlerinde yük taşınmasına uygun ( ISO 4190 / Class IV), 3.000 kg. ile 7.000 kg arası, yüksek trafik ve yüksek kullanım gereksininmerindeki tüm kapasitelerde çözüm oluşturabilen makina dairesiz asansör serisidir.

Devamını okumak için dokunun

Eleva C Line®

C’nin “Customized – Özelleştirilmiş” anlamına geldiği ELEVA C LINE® asansör sistemleri, terzi işi kişiye özel her türlü isteği yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Projenize mükemmel uyum sağlayan benzersiz tasarıma sahip asansörleri müşterilerimiz EVA® ekibi ile birlikte bulabilirler. EVA®‘nın esas hedefi, projenize gerekli değer ve estetiği sağlayarak tüm ihtiyaçlarınızı ve vizyonlarınızı hayata geçirmektir.

Devamını okumak için dokunun

Evamobile®

EVAMOBILE® caddelerden otoparklara, rampa gerektirmeden, kolay erişim sağlamak amacıyla, 8.000 kg’a kadar olan yükleri taşımak için tasarlanmış hidrolik asansör sistemidir. EVAMOBILE® asansör sistemleri, optimum kuyu ölçüleri gerektirmekte ve alan tasarrufu sağlamaktadır.

Devamını okumak için dokunun

Evalution®

‘EVALUTION® dar asansör kuyuları, düşük son kat ve düşük kuyu dibi ölçüleri içerem mevcut binalara uygulanmak üzere tasarlanmış yeni makine dairesiz sistemidir.

Devamını okumak için dokunun

Komponentler

Evaline Kabinler

‘Yeni Evaline serisi kabin modelleri yüksek performanslı malzemeler ve özel tasarımlar ile bir araya getirilmiştir. Geniş seçenek imkanları, montaj kolaylığı ve yenilikçi tasarımlar bir arada sunulmaktadır.

Devamını okumak için dokunun

Evaline Karkaslar

EVA, Elektrikli veya Hidrolik asansörler için farklı uygulamalara ve yerleşimlere uygun konfigürasyonlara izin veren çok çeşitli standart veya özel Kabin ve Karşı Ağırlık Karkasları üretmektedir.

Tasarımın modülerliği, üretimdeki esneklikle birleştiğinde, EVA’nın farklı tipte frenler kullanarak, çok yüksek nominal yüklere ve nominal hızlara kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmasına olanak tanır.

Devamını okumak için dokunun

Savera Kılavuz Raylar

Savera tarafından üretilen Asansör Kılavuz Rayları ISO 7465 Standardına uygun olarak üretilmektedir.

Super serisi asansör kılavuz rayları 1.60 m/s (İşlenmiş), Extra serisi ise 1.60 m/s’den 4.00 m/s’ye kadar beyan hızı olan asansörlerde kullanılmalıdır. Star ve Star Plus serisi ise kılavuz rayları ise 4.00 m/s’den 20 m/s’ye kadar beyan hızı asansörlere kadar kulanımı mümkündür.

Savera Kılavuz Rayları Tek Yetkili Türkiye Distibütörü olan EVA, her türlü talebinizi karşılamaya hazırdır.

Devamını okumak için dokunun

ASANSÖRLER İÇİN
TEMEL GÜVENLİK UYGULAMALARI