Evamobile®

WHR . Qmax. 8.000 Kg . vmax. 0,50 m/s

EVAMOBILE® caddelerden otoparklara, rampa gerektirmeden, kolay erişim sağlamak amacıyla, 8.000 kg’a kadar olan yükleri taşımak için tasarlanmış hidrolik asansör sistemidir. EVAMOBILE® asansör sistemleri, optimum kuyu ölçüleri gerektirmekte ve alan tasarufu sağlamaktadır.

EVAMOBILE® hidrolik sistemin güvenirliği ve yüksek performansının yanı sıra, düşük ses seviyesi, hassas duruş ve konforlu yolculuk imkanı vermektedir. EVAMOBILE® yürürlükte olan son yönetmelik ve standartlara uygundur. EVA®‘nın mevcut mühendislik ve pazar bilgi birikimi, gittikçe artan özelleştirilmiş ve kompleks taleplere uygun, siparişe özel asansör tasarımlarının da yapılabilmesini sağlamaktadır.

Standartlar
Temin edilen sistemler 2014/33 AT Asansör Yönetmeliğine ve EN 81.20 / 50 Standartlarına uygundur

İstek üzerine mevcuttur
EN 81.21 – Mevcut binadadaki asansörlerin düşük kuyu dibi ve düşük son kat izni ile modernizasyonu
EN 81.58 – Yangına Karşı Dayanıklı Kapılar

Minimum Kuyu Ölçüleri
Minimum Son Kat Yüksekliği
Minimum Kuyu Dibi Yüksekliği
Geniş Kapı tipi ve dekorasyon seçenekleri
Geniş Kabin modeli ve dekorasyon seçenekleri
Modüller halinde teslimat
Düşük nakliye maliyetleri için optimize edilmiş paketleme
Yüksek verim ve enerji tasarrufu sağlayan dişlisiz motor
Düşük bakım maliyetleri
Kısa montaj süresi
Otomatik ve yarı otomatik kat kapısı seçeneği
Tek veya çift giriş imkanı (90o ve 180o)

Catalog

Sistemler

Eleva S Line®

ELEVA S LINE® firma tarafından tasarlanan, tüm ticari binalarda, insan ve yük için kullanıma uygun (ISO 4190 / Class II), yüksek hız ve yüksek trafikli, her türlü özel gereksinim içeren projelerde ve şartnamelerde kullanılabilen 320 kg. ile 3.000 kg arası tüm kapasitelerde çözüm oluşturabilen makina dairesiz asansör serisidir.

Daha fazla detay için tıklayın

Eleva E Line®

ELEVA E LINE® firma tarafından tasarlanan, konut binalarında insan kullanımına uygun (ISO 4190 / Class I), 320 kg. ile 1.275 kg arası tüm kapasitelerde çözüm oluşturabilen makina dairesiz asansör serisidir.

Daha fazla detay için tıklayın

Eleva Q Line®

ELEVA Q LINE® firma tarafından tasarlanan, fabrikalar, depolar ve lojistik merkezlerinde yük taşınmasına uygun ( ISO 4190 / Class IV), 3.000 kg. ile 7.000 kg arası, yüksek trafik ve yüksek kullanım gereksininmerindeki tüm kapasitelerde çözüm oluşturabilen makina dairesiz asansör serisidir.

Daha fazla detay için tıklayın

Eleva C Line®

C’nin “Customized – Özelleştirilmiş” anlamına geldiği ELEVA C LINE® asansör sistemleri, terzi işi kişiye özel her türlü isteği yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Projenize mükemmel uyum sağlayan benzersiz tasarıma sahip asansörleri müşterilerimiz EVA® ekibi ile birlikte bulabilirler. EVA®‘nın esas hedefi, projenize gerekli değer ve estetiği sağlayarak tüm ihtiyaçlarınızı ve vizyonlarınızı hayata geçirmektir.

Daha fazla detay için tıklayın

Evamobile®

EVAMOBILE® caddelerden otoparklara, rampa gerektirmeden, kolay erişim sağlamak amacıyla, 8.000 kg’a kadar olan yükleri taşımak için tasarlanmış hidrolik asansör sistemidir. EVAMOBILE® asansör sistemleri, optimum kuyu ölçüleri gerektirmekte ve alan tasarrufu sağlamaktadır.

.
.
.

Daha fazla detay için tıklayın

Evalution®

EVALUTION® dar asansör kuyuları, düşük son kat ve düşük kuyu dibi ölçüleri içerem mevcut binalara uygulanmak üzere tasarlanmış yeni makine dairesiz sistemidir.

.
.

.
.
.
.

Daha fazla detay için tıklayın