Hakkımızda

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ
EVA, yenilikçi ve farklı bir anlayış ile, tecrübe ve bilginin buluştuğu, genç ve dinamik bir ekip tarafından kurulmuştur.

Son teknoloji ve güncel kurallara tam uyumlu asansör sistem ve komponentlerini, asansör taahhüt ve montaj firmalarına tedarik ederek, işbu firmaların önemli bir Çözüm Ortağı konumuna gelmiştir. Bu birikim ve yenilikçi teknolojilerin de kullanımıyla, EVA ve İş Ortaklarının, birlikte iddaalı ve önemli projeleri kısa sürede gerçekleştirebilmesini sağlamıştır.

MÜHENDİSLİK / TEKNİK DESTEK
EVA tarafından tasarlanan asansör sistemlerinde gelişmiş donanım ve yazılım içermektedir. Yüksek performanslı ürün ve malzemeler gelişmiş mühendislik ile bir araya getirilmiştir. Sonuçlar, EVA’nın Bugün nerede olduğundan çok, gelecekte nereye gittiğini göstermektedir.

Firma tarafından tasarlanan Makine Dairesiz Asansör Sistemi ELEVA® hedeflenen yüksek kalite standardının göstergesidir. Ürün, Yüksek performanslı ve güvenilir komponentlerden oluşan, teknik dokümantasyon tam ve az enerji tüketmektedir.

EVA’nın mevcut mühendislik ve pazar bilgi birikimi, gittikçe artan özelleştirilmiş ve kompleks taleplere uygun, siparişe özel asansör tasarımlarının da yapılabilmesini sağlamaktadır.

LOJİSTİK
EVA, kısa süreli, doğru ve zamanında teslimat yapabilmek için insan kaynakları, ekipman ve bilişim teknolojilerine gerekli yatırımları yaparak, sipariş yönetimi, planlama, ambalaj, depolama ve sevkiyat gibi sunduğu hizmetlerin kalitesinin sürekliliğini sağlamayı amaçlamaktadır.

YOUR SOLUTION PARTNER
EVA was founded by a young dynamic team – with an innovative approach to business reassuringly combined with knowledge and experience.

“EVA quickly established creative solution partnerships with elevator companies, providing complete elevator systems and components to meet the ever-increasing demands of a growing market. Ambitious challenges are met without reservation, with designs based on ‘ground-breaking’ technologies in full compliance with current safety legislations and norms. This philosophy has allowed EVA to develop creative partnerships within a very short timeframe.”

ENGINEERING / TECHNICAL SUPPORT
Elevator systems designed by EVA comprise advanced hardware and software. High performance materials and products are combined with engineering excellence. The results say more about where EVA is going in the future than where they are today!

“ELEVA® is pre-engineered Machine-room-less elevator system is testament to the high standards set by the company.
Combining energy efficiency with high levels of performance, product quality and complete technical documentation.”

In house’ experience and ‘deep’ market knowledge bring about the ability to deliver complex and customized elevator systems in anticipation of a growing demand for such technology on an order-bound engineering basis.

LOGISTIC
EVA has implemented a policy of investment in the necessary human resources, information technology and equipment to ensure that customers receive the highest levels of service. Optimized order management, planning, forecasting, packaging, warehousing and transportation are essential for EVA to achieve this goal.

ÜRÜNLER

EVA Ekibinin amacı Pazar eğilimlerini en iyi şekilde analiz etmek, asansör montajı ve taahhüdü yapan firmalara gerekli olan en doğru çözümleri, üretim, mühendislik ve lojistik alanlarındaki bilgi ve tecrübelerini kullanarak sunmaktır. EVA tarafından temin edilen sistemler:

ŞİRKET POLİTİKASI ve YÖNETİM SİSTEMLERİ KAPSAMI

Standard ve Siparişe Özel Tasarlanmış Asansör Sistemleri :ELEVA®

ELEVA E LINE Makine Dairesiz Yolcu Asansörleri Konut Binaları ISO 4190 Sınıf I ≤ 1.60 m/s ≤ Q = 1.275 Kg ≤ 45 m
ELEVA S LINE Makine Dairesiz Yolcu ve Yük Asansörleri Ticari Binalar ISO 4190 Sınıf II ≤ 3.00 m/s ≤ Q = 2.500 Kg ≤ 140 m
ELEVA Q LINE Makine Dairesiz Yük Asansörleri ‘Fabrikalar, Depolar & Lojistik Merkezler ISO 4190 Sınıf IV ≤ 1.00 m/s ≤ Q = 7.000 Kg ≤ 30 m
ELEVA C LINE Makine Dairesiz Yolcu ve Yük Asansörleri ‘Ticari ve Konut Binalar ISO 4190 Sınıf I, II & VI / Özel tarasım Asansörler ≤ 4.50 m/s ≤ Q = 7.000 Kg ≤ 140 m
EVALUTION Makine Dairesiz Yolcu Asansörleri ‘Ticari ve Konut Binalar EN 81.21 / Dar Kuyular, Düşük Son Kat ve Kuyu Dibi ≤ 1.00 m/s ≤ Q = 630 Kg ≤ 30 m
EVAMOBILE Hidrolik Otomobil Asansörleri ‘Ticari ve Konut Binalar EN 81.20 / Otomobil Asansörleri ≤ 0.50 m/s ≤ Q = 8.000 Kg ≤ 140 m.